Розсувний фасад

Главная » Проект » Розсувний фасад

Системи розсувного безрамного скління перетворять вашу терасу на затишний куточок. Забезпечити максимум освітлення та світла у приміщенні. Улюблений панорамний вигляд не буде обмежений. Тераса, підлога, меблі, електричні прилади будуть надійно захищені від дощу та вітру. А взимку Вам не доведеться прибирати сніг – снігові кучугури залишаться за склом.

На об’єкті в Києві була використана повністю верхньопідвісна система FLOPPY SPIN, у якій відсутні нижні профілі, завдяки чому підлога залишається чистою. У даній системі використовуються потужний верхній несучий профіль і потужні несучі каретки, що забезпечують плавне і м’яке переміщення важких стулок із загартованого скла, а якісна фурнітура забезпечує надійність конструкції.

До

do FLOPPY SPIN3
do FLOPPY SPIN2

После

FLOPPY SPIN24
дма

ФОТО ПРОЄКТУ

Дізнатися докладніше про всі особливості нашої продукції, вартість робіт під ключ можна, зв’язавшись з нашими фахівцями за телефоном, вказаним у розділі «Контакти» або за допомогою форми зворотного зв’язку. Вони із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати систему, що максимально відповідає вашим очікуванням.

Готовы обсудить свой проект?