Мобільні перегородки для басейну

Главная » Публикации » Мобільні перегородки для басейну

Скління басейнів мобільними перегородками зі скла потребує особливого підходу, оскільки наявність порога у зсувному склінні небажана. Для вирішення такого завдання найчастіше застосовуються підвісні системи FLOPPY SPIN, FLOPPY PARKING та CENTRUM. Це скляні розсувні перегородки без порогу, стулки яких переміщаються по верхніх напрямних і складаються біля однієї або двох стін отвору, або в спеціальній зоні паркування.

Розсувне скління басейну також може бути виконане із застосуванням системи «гармошечного» типу MOMENTUM. Безрамне скління гармошка MOMENTUM складається до стіни отвору за лічені секунди. І також швидко може бути трансформовано в суцільну скляну перегородку.

Верхньопідвісні системи FLOPPY, CENTRUM та MOMENTUM також застосовуються для створення скляних міжкімнатних перегородок та скління вітрин. Висота таких мобільних перегородок може досягати трьох з половиною метрів. Скляні офісні перегородки також можуть бути сформовані вищезгаданими розсувними системами без порога. Причому мобільні офісні перегородки можуть мати логотип Вашої компанії на поверхні скла або бути сатиновими чи матовими.

Якщо Вас не бентежить поріг заввишки 7,5 мм, який ще й може бути вмонтований в підлогу, то розсувні офісні скляні перегородки або перегородки зі скла в квартирі можуть бути виконані з тих же слайдингових розсувних скляних систем серії SLIDING, про які йшлося в першої частини цієї статті. Скління вітрини магазину також може виглядати як суцільна скляна стіна, що трансформується у зручну пачку скла системи SLIDING SLIM від компанії PanoramGlass.

Возникли вопросы или появились предложения?