BALCONTWIN INTEGRA

Главная » Технологии » BALCONTWIN INTEGRA

Унікальна за своїм функціоналом та естетичним виконанням система BALCONTWIN INTEGRA поєднує в собі комбінацію статичного скління зі склопакетом нижньої частини отвору та розсувної поворотно-складної системи безрамного скління TIARA TWIN FLAT, також зі склопакетом.

Унікальність BALCONTWIN INTEGRA полягає в тому, що середній горизонтальний профіль в отворі вже є перилом статичної балюстради і в той же час нижнім напрямним профілем для системи безрамного скління.

Заповненням статичної нижньої частини системи BALCONTWIN INTEGRA є безпечний загартований склопакет із формулою: рухома 4ESG-20-4ESG | статична 4.4.2PVB-14-4ESG.

В системі BALCONTWIN INTEGRA опорний профіль внесений усередину. Дана особливість візуально додає плюс до елегантності приміщення. Така особливість також дозволяє засклювати Г-подібні, П-подібні кутові, а також радіусні отвори. При заповненні системи BALCONTWIN INTEGRA склопакетами між ними встановлюється герметичний з’єднуючий профіль.

У стандартних варіантах у нижньої огорожі є свій верхній профіль, що виконує функцію перила, а нижній напрямний профіль розсувної системи встановлюється на нього зверху. У системі BALCONTWIN INTEGRA верхній профіль є напрямною для безрамної розсувної системи, що інтегрується зверху, і перилом зі зручною та функціональною формою, за якою дощ та сніг скочуються назовні.

У цьому профілі також передбачений дренажний жолоб для відведення конденсату, що утворюється на внутрішній поверхні скла при різких перепадах температури зовні та всередині заскленого приміщення. У системі є навіть дублюючий уловлювач для надлишкового конденсату.

Вже у стандартному варіанті колір профілів BALCONTWIN INTEGRA може бути двох варіантів на вибір – колір природного анодованого алюмінію або Antracit Gray. Склопакет може бути як прозорим, так і тонованим у масі під бронзу та графіт.

Висота балюстрадної частини BALCONTWIN INTEGRA може становити 1200 мм.

Застосовуючи систему BALCONTWIN INTEGRA для скління сезонних майданчиків закладів, вам не доведеться нести додаткові витрати на огородження у вигляді кованих виробів, клумб та інших споруд, оскільки система вже є елегантною та візуально респектабельною огорожею з підвищеною ізоляцією від вітру, снігу, дощу. бруду.

Система скління — BALCONTWIN INTEGRA — це готове рішення для скління балконів, терас, веранд, сезонних майданчиків ресторанів, кафе та інших закладів. Система BALCONTWIN INTEGRA у комплексному застосуванні з безрамною розсувною системою TIARA TWIN має розумне співвідношення ціна/якість завдяки застосуванню одного загального профілю для двох скомбінованих систем – статичної та розсувної.

1000

Верхній профіль є напрямною для безрамної розсувної системи, що інтегрується зверху, і перилом зі зручною та функціональною формою, за якою дощ та сніг скочуються назовні.

200

У профілі також передбачено дренажний жолоб для відведення конденсату, що утворюється на внутрішній поверхні скла при різких перепадах температури зовні і всередині заскленого приміщення.

1001

Заповненням статичної нижньої частини системи BALCONTWIN INTEGRA є безпечний загартований склопакет із формулою рухома 4ESG-20-4ESG | статична 4.4.2PVB-14-4ESG.

1002

В системі BALCONTWIN INTEGRA опорний профіль внесений усередину. Дана особливість візуально додає плюс до елегантності приміщення. Така особливість також дозволяє засклювати Г-подібні, П-подібні кутові, а також радіусні отвори.

1003

При заповненні системи BALCONTWIN INTEGRA склопакетами між ними встановлюється герметичний з’єднуючий профіль.

500

У системі є навіть дублюючий уловлювач для надлишкового конденсату.

600

Для забезпечення безпеки на високому рівні скло не монтується за допомогою заглушок; замість цього скло встановлюють між опорними профілями з верху вниз і встановлюють верхній профіль.

700

Як і в інших продуктах, всі аксесуари BALKONMAX INTEGRA гарантують антикорозійний захист.

800

Скляні та профільні з’єднання системи спеціально розроблені, для ізоляції води та пилу, що забезпечується за рахунок використання замку та заглушок з EPDM.

BALCONTWIN INTEGRA

Дізнатися докладніше про всі особливості нашої продукції, вартість робіт під ключ можна, зв’язавшись з нашими фахівцями за телефоном, вказаним у розділі «Контакти» або за допомогою форми зворотного зв’язку. Вони із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати систему, що максимально відповідає вашим очікуванням.

Возникли вопросы или появились предложения?