GILIOTINA TWIN TOP

Главная » Технологии » GILIOTINA TWIN TOP

У системі GILIOTINA TWIN TOP, при відкритті отвору рух стулок відбувається вгору. Ця система застосовується для скління отворів величезних розмірів. Нижня стулка у закритому положенні має щільне прилягання до підлоги через шар EPDM – ущільнювача.

Механізми блокування стулок зверху контролюються з пульта дистанційного керування, що й сама система. Посилені профілю дозволяють системі протистояти сильним вітровим навантаженням, а контури ущільнення створюють посилену ізоляцію заскленого приміщення від атмосферних опадів та продування.

5 канальній пульт Becker
telefon PG

Управління пересуванням стулок відбувається за допомогою 1 або 5 канального пульта дистанційного керування.

Залежно від обраного пульта керування та кількості засклених отворів, керування пересуванням стулок у гільйотинній системі скління GILIOTINA TWIN TOP може здійснюватися окремо для кожного отвору або до п’яти отворів одночасно.

Також, є можливість підключення систем до смартфону. Повний доступ до системи буде можливий з будь-якої точки світу при наявності інтернету.

У системі GILIOTINA TWIN TOP передбачено кілька варіантів комбінації стулок. Завжди одна статична зверху та одна чи дві рухомі знизу. Завдяки таким комбінаціям Ви самі можете вибрати варіанти провітрювання приміщення навіть у той момент, коли в ньому знаходяться люди. Для цього просто необхідно трохи підняти нагору нижні стулки за допомогою пульта.

ОБЗОР вертикально-сдвижной системы GILIOTINA TWIN TOP

Чому варто купити вертикально-розсувну систему GILIOTINA TWIN TOP:

Зручність експлуатації

Ця моторизована система дозволяє легко і швидко реагувати на зміни погодних умов протягом усього дня одним натисканням кнопки пульта, зберігаючи при цьому панорамний вигляд.

Максимальне використання приміщення

При заскленні розсувними конструкціями стулки пересуваються в горизонтальній площині і не відкриваються всередину приміщення, займаючи частину простору. Дозволяє максимально задіяти площу приміщення.

Зручність проходу

При вертикальному розсувному склінні терас, веранд, кафе та ресторанів ви можете використовувати систему для вільного проходу, оскільки повністю відсутній поріг, а в закритому положенні під системою можуть вільно переміщатися люди.

Герметичність

Завдяки продуманій конструкції та багаторівневій системі ущільнювачів, ви будете надійно захищені від вітру, пилу, дощу та снігу.

Захист від злому

У заміському будинку або на літній терасі ресторану, де встановлено безрамне розсувне скління веранди і тераси, проникнути всередину можна, тільки розбивши загартоване скло. А для цього потрібно докласти максимум зусиль і створити навколо себе чимало галасу.

Якісні матеріали

У системі GILIOTINA TWIN TOP використовуються виключно якісні алюмінієві профілі, армований сталевими нитками італійський ремінь та електропривод BEСKER виробництва Німеччини з крутним моментом в 120 Н/М, що дозволяє встановлювати стулки великих розмірів.

Стійкість до вітрових навантажень

Завдяки використанню потовщених алюмінієвих профілів та профілю-підсилювача, можливий варіант з’єднання кількох отворів без встановлення розділових стовпів.

Економічний ефект

Особливо важливо для власників ресторанів, кафе, барів та піцерій. Ви отримаєте додатковий дохід, продовживши сезон експлуатації вашої тераси або літнього майданчика на 4 місяці або навіть цілий рік під час використання системи опалення.

Гільотинна система: стильне панорамне скління для вашого будинку.

GILIOTINA_TWIN_TOP_2-01
GILIOTINA_TWIN_TOP_3-01
GILIOTINA TWIN TOP

Дізнатися докладніше про всі особливості нашої продукції, вартість робіт під ключ можна, зв’язавшись з нашими фахівцями за телефоном, вказаним у розділі «Контакти» або за допомогою форми зворотного зв’язку. Вони із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати систему, що максимально відповідає вашим очікуванням.

Возникли вопросы или появились предложения?