BALCONMAX

Система BALKONMAX є першою та єдиною системою балюстради, яка з легкістю може бути інтегрована із системами безрамного скління балконів. BALKONMAX призначена для поєднання елегантності балюстрадних систем із ізоляцією. Конструкція верхнього профілю спроектована з урахуванням усіх спеціальних характеристик наших розсувних та складних систем.

Заповненням системи BALCONMAX може бути як безпечне загартоване скло товщиною 8ESG, 10ESG,  тріплекс 4.4.2 PVB, 5.5.2 PVB

Унікальна особливість BALCONMAX полягає в тому, що статичне загартоване моноскло, що встановлюється в системі, може бути повністю цільним або складатися з кількох частин, з’єднаних торець до торця без рамного з’єднання між ними.

На поручні BALCONMAX можуть бути встановлені всі поворотно-складні та паралельно-розсувні слайдингові системи безрамного скління. Продуманий верхній конструктив балюстради дозволить передавати навантаження від стулок, що розміщуються вгорі, не на скло огорожі, а на внесені вертикальні опори.

При розробці BALCONMAX зусилля зосередилися на всіх важливих недоліках стандартних балюстрад. Так, наприклад, було вирішено проблему дренажу води. Завдяки системі водовідведення, вся вода, що стікає із системи скління балкона, стікає назовні без перешкод.

В системі BALCONMAX INTEGRA опорний профіль внесений усередину, що дозволяє не розділяти нижнє скло на частини. Дана особливість візуально додає плюс до елегантності остекляемого приміщення, підкреслюючи загальну безрамність усієї конструкції. Така особливість також дозволяє засклювати Г-подібні та П-подібні кутові отвори з примиканням скла до скла без вертикального з’єднувача, який застосовується у класичних варіантах. Також система BALCONMAX INTEGRA застосовується для скління радіусних отворів.

Вже у стандартному варіанті колір профілів BALCONMAX може бути двох варіантів на вибір – колір природного анодованого алюмінію або Antracit Gray. Склопакет може бути як прозорим, так і тонованим у масі під бронзу та графіт.

Висота балюстрадної частини BALCONMAX може становити 1200 мм.

У системі BALCONMAX верхній профіль може бути опорою для безрамної розсувної системи, що інтегрується зверху, і перилом зі зручною та функціональною формою, за якою дощ та сніг скочуються назовні.

Застосовуючи систему BALCONMAX для скління сезонних майданчиків закладів, вам не доведеться нести витрати на огорожу у вигляді кованих виробів, клумб та інших споруд, оскільки система вже є елегантною та візуально респектабельною огорожею.

Дізнатися докладніше про всі особливості нашої продукції, вартість робіт під ключ можна, зв’язавшись з нашими фахівцями за телефоном, вказаним у розділі «Контакти» або за допомогою форми зворотного зв’язку. Вони із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати систему, що максимально відповідає вашим очікуванням.

Возникли вопросы или появились предложения?