TIARA TWIN

Нова система «теплішого» розсувного безрамного скління TIARA TWIN. Це покращений варіант систем безрамного скління із застосуванням загартованого склопакета та перпендикулярним паркуванням стулок. Система призначена для скління балконів, терас, веранд, альтанок, басейнів та літніх майданчиків кафе та ресторанів.

Безрамне скління TIARA TWIN дозволяє повністю відкрити проєм. Система може бути з поворотами, стулки системи легко перекочуються через кути. Система відмінно підходить для безрамного скління балконів, лоджій, альтанок та веранд складної форми з кількома кутами.

Система симетричного типу, коли використовується однаковий набір профілів та роликів знизу та зверху. Коли вона відкривається, решта стулок по одній з’їжджає на її місце і теж відкривається. Таким чином, всі стулки виявляються зібраними на краю системи в пачку, орієнтовану перпендикулярно лінії скління. Стулки можуть паркуватися на одній або на обох сторонах проєму.

Система стійка до корозії, всі алюмінієві профілі, всі деталі – з нержавіючої сталі та пластику. Стандартне покриття профілів сріблясте анодування, але за бажанням може бути пофарбоване в будь-який колір за шкалою RAL.

У системі використовуються ролики з якісними затятими підшипниками закритого типу, волога та бруд у них не потрапляє. На відміну від аналогів інших виробників, роликові каретки не мають пластикових деталей, а завдяки спеціальному покриттю та якості підшипників, це визначає плавний та безшумний хід стулок.

Використовується лише безпечний загартований склопакет 4ESG-20-4ESG. Також можливе використання енергозберігаючого склопакета або тонування (бронза, графіт). Система TIARA TWIN має гарне ущільнення – два контури намагніченого та один контур гумового ущільнювача між стулками та два контури товстого щіткового ущільнювача між стулковим та несучим профілем. Система витримує значні вітрові навантаження до 176 кг/кв.м. і абсолютно повітря та водонепроникна.

Для чого підходить система безрамного скління TIARA TWIN:

— безрамне скління балкона, як прямого, так і складної форми з кількома кутами;
— безрамне скління лоджії будь-якої форми;
— безрамне скління альтанки, веранди;
— безрамне скління тераси;
— безрамне скління барбекю;
— безрамне скління патіо та літньої веранди ресторану.

5 ПРИЧИН КУПИТИ  TIARA TWIN

1. У 5 разів більше ізоляції

TIARA TWIN 2

TIARA TWIN забезпечує ізоляцію в 5,1 разів більше за допомогою склопакетів у порівнянні із загартованим склом. Досягнуто найвищого рівня ізоляції для системи скління балкона. Ваш балкон або лоджія буде прохолодним літом, теплим зимою.

2. Ідеально підходить до дугоподібних балконів.

TIARA TWIN 54

TIARA TWIN ідеально підходить для будь-якої форми балкона. Вертикальні профілю, спеціально розроблені для балконів з кутовими та заокругленими формами, можуть застосовуватись до різних форм балконів. Стулки легко ковзають і можуть бути повністю відкриті без фіксованої стійки.

3. Замок ESPAGOLETTE

TIARA TWIN 3

PanoramGlass представляє ще один прорив у сфері скління балконів замок espagolette. Практичний з оригінальним дизайном та більш простий у використанні, порівняно з ланцюговими замками. Також замок espagolette забезпечує гарну безпеку.

4. Противітряний замок

TIARA TWIN 4

Необхідна деталь для балконів на високих поверхах будівлі. Замок із нержавіючої сталі з досконалим механізмом «блокування вітру».

5. Легкість миття

TIARA TWIN

Усі стулки збираються на краю в пачку, орієнтовану перпендикулярно до лінії скління. Завдяки цьому стулку можна промити з двох сторін.

Випробування TIARA TWIN на вітрові навантаження та водопроникність

Варіанти руху стулок:

01
11
02
07
100
12
09
08
06
06
TIARA TWIN

Дізнатися докладніше про всі особливості нашої продукції, вартість робіт під ключ можна, зв’язавшись з нашими фахівцями за телефоном, вказаним у розділі «Контакти» або за допомогою форми зворотного зв’язку. Вони із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати систему, що максимально відповідає вашим очікуванням.

Возникли вопросы или появились предложения?