Тераса сезонного кафе Business & Relax Hotel GoodZone

Главная » Проект » Тераса сезонного кафе Business & Relax Hotel GoodZone

Затишний відпочинок не заважає милуватися краєвидами незалежно від погоди.

Закінчується літо, а отже, незабаром розпочнеться сезон дощів і досить сильних вітрів. Для тих, кого цікавить збереження затишку для своїх клієнтів, не порушуючи види, які відкриваються для відпочиваючих.

Ось так і зробили на території готельного комплексу GoodZone. Він розташований в екологічно чистій рекреаційній зоні мальовничого соснового лісу на березі річки.

Саме такі види відкриваються для відпочиваючих літнього кафе. При цьому його розташування знаходиться на пляжі біля річки. Таким чином, з одного боку відкривається вид на річку, а з іншого — сосновий бір. Тому при заскленні приміщення – головним завданням було збереження пейзажу. Із цим добре впоралися завдяки системі SLIDING SMART.

За допомогою такої системи у сприятливий час – можна майже повністю відкрити засклений отвір просто розсунувши стулки у різні боки. У несприятливий час — просто закривши стулки зберігається затишок і вигляд.

Дізнатися докладніше про всі особливості нашої продукції, вартість робіт під ключ можна, зв’язавшись з нашими фахівцями за телефоном, вказаним у розділі «Контакти» або за допомогою форми зворотного зв’язку. Вони із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати систему, що максимально відповідає вашим очікуванням.

Готовы обсудить свой проект?