FLOPPY PARKING

Безпорогова підвісна система безрамного скління FLOPPY PARKING з паркуванням для стулок призначена для скління альтанок, веранд, терас, скляних фасадів кафе та ресторанів, а також створення інтер’єрних скляних перегородок усередині приміщень. Дуже часто замовники, висловлюючи свої побажання щодо скління, використовують такі варіанти як «розсувні стіни», «розсувні скляні перегородки», «мобільні скляні перегородки» та «рухливі скляні стіни». На наш погляд, найбільш підходящими є такі, як «мобільне безпорогове скління» або «мобільні безпорогові перегородки»: вони точніше відображають суть системи.

Система мобільних перегородок FLOPPY PARKING складається з рухомих скляних стулок, підвішених до верхнього посиленого алюмінієвого профілю товщиною 5 мм, що несе профілю, через роликові каретки. Каретки, що складаються з 4 підшипників з нержавіючої сталі, забезпечують плавне та м’яке переміщення важких стулок вздовж профілю та дозволяють використовувати найрізноманітніші траєкторії їх руху, у тому числі криволінійного та з кутами. Переміщаючись до краю отвору, стулки збираються в пачку в зоні паркування (парковці). Завдяки такому рішенню, система дозволяє повністю відкривати засклений проєм. FLOPPY PARKING може мати як одну, так і дві паркувальні зони по сторонах отвору.

Система має повністю верхньопідвісну конструкцію, завдяки чому підлога залишається ідеально чистою. У цій системі не використовуються нижні профілі, що утоплюються в підлогу, що є серйозним аргументом на користь вибору саме FLOPPY. Крім того, подібне компонування суттєво полегшує монтаж усієї конструкції. Після завершення робіт внизу залишаються лише розташовані врівень із підлогою пластикові круглі втулки, що є частинами у відповідь для язичків засувок.

FLOPPY дозволяє застосовувати стулки вагою до 80 кг та використовувати загартоване скло завтовшки 10 мм. Також можливо використовувати тоноване та матове скло, а також скла з декоративними плівками та триплекс. Для отримання будь-яких зображень на склі можна використовувати технологію нанесення матових зображень на прозоре скло і навпаки.

Можливе встановлення рулонних штор прямо на стулку (штори рухатимуться зі стулкою). Як міжстворочне ущільнення використовується спеціальний напівпрозорий або алюмінієвий h-подібний ущільнювач. Система має два контури щіткового ущільнення (зовнішній та внутрішній) з жорсткою щіткою з високим ворсом, яка ущільнює зазор між низом стулки та підлогою, а також між верхом стулки та профілем, що несе. На дверях можна використовувати будь-які ручки і замки для суцільноскляних дверей.

Система FLOPPY PARKING має багато варіантів влаштування паркувальних зон, для будь-якого приміщення можна знайти оптимальне рішення.

Варианты движения створок:

02
01
03
FLOPPY PARKING

Дізнатися докладніше про всі особливості нашої продукції, вартість робіт під ключ можна, зв’язавшись з нашими фахівцями за телефоном, вказаним у розділі «Контакти» або за допомогою форми зворотного зв’язку. Вони із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати систему, що максимально відповідає вашим очікуванням.

Возникли вопросы или появились предложения?